Informatyka Specjalnością Młodych Polaków

TERAZ TY BĘDZIESZ WYKŁADOWCĄ !!!

Zapraszamy do przeprowadzenia GODZINY KODOWANIA z Projektem ISMPol,

która potrwa od 13 do 28 października 2017r.

Czym jest godzina kodowania z Projektem ISMPol?
Godzina Kodowania to poprowadzony przez Ciebie pierwszy krok Twoich słuchaczy w podróży do wiedzy o tym, czym jest prawdziwa informatyka, jak działa nowoczesna technologia i jak tworzyć w niej nowe aplikacje. To możliwość zasmakowania prawdziwej informatyki w czasie godziny, którą traktujemy (nawiązując do międzynarodowej akcji Hour of Code)  jako niedługi czas potrzebny do realizacji Twoich zajęć. 

Dla kogo jest godzina kodowania z Projektem ISMPol?

Dla wszyskich Uczestników Projektu ISMPol kochających programowanie, którzy pragną zaradzić swą pasją innych oraz zdobyć doświadczenie w przekazywaniu wiedzy informatycznej.

Na czym polega godzina kodowania z Projektem ISMPol?

Proponujemy Ci poprowadzenie zajęć w Twojej szkole bądź ośrodku edukacyjnym na wybrany przez Ciebie temat z dziedziny kodowania (przykładowe lekcje znajdziesz w zakładce GoKoD INSPIRACJE , oczywiście zachęcamy do wymyślenia własnych fantastycznych programów zajęć). Twoimi słuchaczami mogą być Twoje koleżanki i koledzy, młodsza klasa, czy też zainteresowane uczennice i uczniowie z innej szkoły. Chodzi o to, byś spróbował swoich sił jako autor zajęć, podczas których Twoi słuchacze będą rozwiązywali zadania wymagające umiejętności logicznego myślenia, które pozwolą im poznać podstawy informatyki związane z tworzeniem programów i nie tylko. 

Kiedy przeprowadzić zajęcia:

Najlepiej w trakcie trwania naszej godziny kododwania, ale możliwe też jest zorganizowanie zajęć później - prosimy tylko o e-mail z informacją o tym do: tadkuran@oi.edu.pl.

Jakie są korzyści z udziału w tej akcji?

Osoby, które przeprowadzą zajęcia (udokumentowane autorskim planem lekcji przesłanym do: tadkuran@oi.edu.pl do 27.X.2017), oprócz bezcennego doświadczenia (oraz sprawdzenia, jak to jest po tej "drugiej stronie" ;o) otrzymają Certyfikat.

Oferujemy wsparcie: w zorganizowaniu sali, w uzyskaniu pozwolenia od nauczycieli - w tym celu prosimy o e-maila:tadkuran@oi.edu.pl lub telefon do P. Tadeusza Kurana - 504 032 956.

 

 

ISMPol interaktywnie
 • KONKURS ŁAMIGŁÓWEK I ZAGADEK

  PRZEJDŹ DO MODUŁU

 • KONSULTACJE MAILOWE ORAZ CHATOWE

  PRZEJDŹ DO MODUŁU

 • STACJONARNE KÓŁKA INFORMATYCZNE

  PRZEJDŹ DO MODUŁU

 • KURSY ONLINE

  PRZEJDŹ DO MODUŁU