Informatyka Specjalnością Młodych Polaków

STACJONARNE KÓŁKA INFORMATYCZNE

Jeśli uczysz się w szkole ponadgimnazjalnej w jednym z 4 województw: mazowieckim, łódzkim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim bądź innym, ale masz możliwość dojazdu do ww. i chcesz doskonalić swoje umiejętności na ciekawych zajęciach pozalekcyjnych z zakresu informatyki oraz posiadasz (co najmniej jedno z wymienionych):

 • sukcesy w dziedzinie informatyki matematyki bądź fizyki (uczestnictwo w konkursach – np. Superkonkursie łamigłówek i zagadek, konkursie Bóbr lub olimpiadach przedmiotowych), ew. inne,
 • rekomendacje nauczyciela lub dyrektora Twojej szkoły,
 • wysoką średnią na świadectwie,
 • lub po prostu wielkie zainteresowanie informatyką potwierdzone udziałem w SUPERKONKURSIE i próbą rozwiązania wszystkich zadań to Kółka informatyczne są z pewnością dla Ciebie.

 

Najważniejsze informacje:

08.12.2016 - 03.01.2017 - ZGŁOSZENIA (LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

Jeśli chcesz wziąć udział w kółkach, zaznacz odpowiednią opcję w Formularzu zgłoszeniowym, wypełnij zgłoszenie i zadeklaruj sumienne i zaangażowane uczestnictwo w zajęciach wraz z rozwiązywaniem zadań domowych – bez tej deklaracji Twoje zgłoszenie nie zostanie rozpatrzone pozytywnie, przepraszamy, ale nie możemy marnować miejsc dla tych, którzy będą je tylko zajmowali innym.

Pamiętaj, że tym większą szansę masz na zakwalifikowanie się na Kółko informatyczne, im lepszy wynik uzyskasz w SUPERKONKURSIE.

09.01.2017 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW NABORU na stronie portalu

O fakcie przyjęcia zostaniesz poinformowany mailowo na adres, który podałeś w Formularzu rejestracyjnym.

14.01.2017  - ROZPOCZĘCIE KÓŁEK 

UWAGA! POSZCZEGÓLNE KÓŁKA BĘDĄ SIĘ ROZPOCZYNAŁY W RÓŻNYCH TERMINACH ZWIĄZANYCH TAKŻE Z FERIAMI ZIMOWYMI. KAŻDE KÓŁKO BĘDZIE MIAŁO SWÓJ TERMINARZ SPOTKAŃ.

Kółka będą się odbywały średnio w 2 soboty w miesiącu po 4 godz. (dokładne terminy zostaną podane na pierwszym spotkaniu przez prowadzącego) w miejscu zapewniającym dobry dojazd.

Kółka będą prowadzone na trzech poziomach:

 • początkującym – dla osób pragnących zacząć swą przygodę z programowaniem;
 • średniozaawansowanym – dla osób potrafiących już napisać programy z użyciem pętli i tablic,  które chcą doskonalić swoje umiejętności informatyczne poznając podstawy algorytmiki;
 • zaawansowanym – dla osób które sprawnie programują i są gotowe na rozwiązywanie trudnych zadań, z użyciem algorytmów i rozwiązywanie wieloelementowych problemów, w tym olimpijskich. Ci, którzy pokażą, że potrafią samodzielnie rozwiązywać trudne problemy, będą mieli możliwość udziału w tradycyjnym olimpijskim Obozie Naukowo-Treningowym im. Antoniego Kreczmara latem 2017r.

 

UWAGA! Jeśli wybrany przez Ciebie poziom okaże się dla Ciebie zbyt trudny, istnieje możliwość przeniesienia Cię na zajęcia na niższym poziomie.

Niezależnie od tego, na jaki poziom kółek się zapiszesz, polecamy możliwość korzystania z konsultacji z prowadzącym.

Dla najlepszych uczestników na wszystkich poziomach przygotowaliśmy upominki i nagrody.

 

Zapisz się

ISMPol interaktywnie
 • KONKURS ŁAMIGŁÓWEK I ZAGADEK

  PRZEJDŹ DO MODUŁU

 • KONSULTACJE MAILOWE ORAZ CHATOWE

  PRZEJDŹ DO MODUŁU

 • STACJONARNE KÓŁKA INFORMATYCZNE

  PRZEJDŹ DO MODUŁU

 • KURSY ONLINE

  PRZEJDŹ DO MODUŁU