Informatyka Specjalnością Młodych Polaków

Obóz naukowy Projektu ISMPol

 

Projekt "Informatyka Specjalnością Młodych Polaków" zaprasza Was na pięciodniowy obóz w dniach 10-14.07 do Warszawy na Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego w związku z tym, że zostaliście zaliczeni do grona najlepszych Uczestników Projektu.

Przepraszamy, że tak późno Was zapraszamy, ale dopiero teraz uzyskaliśmy zgodę na utworzenie obozu w ramach Projektu.

Całkowity koszt pobytu na obozie: zajęcia informatyczne, wyżywienie i zakwaterowanie oraz zajęcia sportowe pokrywa Projekt.

Mamy nadzieję, że przynajmniej niektórzy z Was będą mogli z tej szansy skorzystać. Zgłaszać sie należy poprzez formularz na stronie ISMPol.pl/oboz (będzie dostępny od 5.07 od godz. 12). Czekamy na Wasze zgłoszenia  do środy 5.07 do godz.18:00. Jeśli nie będziecie mogli wziąć udziału w obozie przyślijcie - proszę - SMS z krótka informacją. Chcemy by z obozu mogła skorzystać jak największa liczba uczestników Projektu zainteresowanych swoim rozwojem, więc prosimy:

 • nie zgłaszaj sie, jeśli informatyka Cie nie interesuje i zamierzasz poważnie pracować,
 • jeśli nie zdążysz zgłosić się w terminie, możesz jeszcze próbować, ale wtedy może nie być już miejsc,
 • jeśli znasz Koleżanki lub Kolegów, którzy powinni i mogliby wziąć udział w takim obozie, zawiadom ich, niech sie zgłoszą, a my postaramy się ich przyjąć.

 

Na obozie będziecie podzieleni na kilka grup w zależności od poziomu zaawansowania: od rozpoczynających naukę programowania aż do poziomu nietrudnych i trudniejszych zadań dla finalistów Olimpiady. Dla każdego będą zajęcia na jego poziomie z doświadczonymi instruktorami  np. studentami. Będziemy pracować dość intensywnie od 9 do 13/14 i jeszcze trochę po przerwie obiadowej, od 16 do 18 zajęcia sportowe. Uczestnicy niepełnoletni będą otoczeni opieką wychowawczą. Noclegi w akademiku Uniwersytetu Warszawskiego, przekształconego na czas wakacji w hostel.

W razie pytań bądź wątpliowści prosimy dzwonić lub wysłać sms do Pana Tadeusza Kurana: 504 032 956.

 

ZAPISY JUŻ ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE.

WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE UDZIAŁEM W PROJEKTOWYM OBOZIE!

ISMPol interaktywnie
 • KONKURS ŁAMIGŁÓWEK I ZAGADEK

  PRZEJDŹ DO MODUŁU

 • KONSULTACJE MAILOWE ORAZ CHATOWE

  PRZEJDŹ DO MODUŁU

 • STACJONARNE KÓŁKA INFORMATYCZNE

  PRZEJDŹ DO MODUŁU

 • KURSY ONLINE

  PRZEJDŹ DO MODUŁU