Informatyka Specjalnością Młodych Polaków

Osoby które wzięły udział w półfinale superkonkursu

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1 Ewa Krawczyk 15
2 Natalia Sokołowska 14
3 Dagmara Dopierała 13
4 Damian Przybyła 12
4 Daria Piersa 12
4 Dawid Zdański 12
4 Dominik Jakubowski 12
4 Jakub Kędzior 12
4 Jakub Sztandera 12
4 Kamil Górski 12
4 Kamil Kuba 12
4 Marcin Pilarski 12
4 Marek Bizoń 12
4 Michał Wiśniewski 12
4 Mikołaj Białek 12
4 Paweł Malisz 12
4 Radosław Brożyna 12
4 Wojciech Krawczyk 12
19 Artur Witkowski 11
19 Jakub Klimczak 11
19 Jakub Prędota 11
19 Kamila Kubala 11
19 Klaudia Kieryk 11
19 Marcin Majchrzyk 11
19 Marysia Stachura 11
19 Mateusz Garczyński 11
19 Michał Warchoł 11
19 Michał Wzorek 11
19 Monika Jerzak 11
19 Przemysław Wiczołek 11
19 Szymon Kaczmarek 11
32 Adam Szczepański 10
32 Amadeusz Wlazło 10
32 Bartłomiej Królikowski 10
32 Damian Lichota 10
32 Dawid Pachota 10
32 Ewa Joanna Basara 10
32 Hubert Nakielski 10
32 Marcin Dutka 10
32 Patryk Ciebień 10
32 Paweł Perechuda 10
32 Paweł Żurawski 10
43 Agata Przybyła 9
43 Kamil Czop 9
43 Krystian Sarnecki 9
43 Maciej Mazur 9
43 Mateusz Krasiński 9
43 Paweł Nowakowski 9
43 Sławomir Zimny 9
50 Jan Morgan 8
50 Kamil Bartkiewicz 8
50 Karol Pociask 8
50 Maciej Zambrowski 8
50 Michał Komorowski 8
50 Weronika Więch 8
50 Wiktor Krasiński 8
57 Hubert Majdański 7
57 Karol Bednarczyk 7
59 Bartosz Grochowski 6
59 Bartłomiej Adrian Tulejko 6
59 Władysław Reymont 6
62 Ola Surmiak 5
62 Weronika Muchewicz 5
64 Kacper Musiał 4
64 Kinga Miszczak 4
66 Damian Raginia 3
67 Adrian Żak 2
67 Anna Szmit 2
67 Artur Czernia 2
67 Łukasz Oszczypała 2
71 Maciej Kopeć 1
71 Maksymilian Kania 1
73 Aleksander Kuś 0
73 Dawid Straciło 0
73 Kacper Janus 0
73 Marcel Urbański 0
73 Patryk Kwaśnik 0
73 Radosław Bylica 0
73 sebastian Iwanicki 0
ISMPol interaktywnie
  • KONKURS ŁAMIGŁÓWEK I ZAGADEK

    PRZEJDŹ DO MODUŁU

  • KONSULTACJE MAILOWE ORAZ CHATOWE

    PRZEJDŹ DO MODUŁU

  • STACJONARNE KÓŁKA INFORMATYCZNE

    PRZEJDŹ DO MODUŁU

  • KURSY ONLINE

    PRZEJDŹ DO MODUŁU